نشاسته سیب زمینی خوراکی

فروش و خرید نشاسته سیب زمینی با بهترین کیفیت

نشاسته سیب زمینی چیست؟

نشاسته سیب زمینی ، نشاسته ای است که از سیب زمینی استخراج می شود. سلول های ریشه گیاه سیب زمینی حاوی دانه های (لکوپلاست ها) هستند.

نشاسته  حاوی گرانولهای کروی بزرگ است که اندازه آنها بین 5 تا 100 میکرومتر است. آن یک نشاسته تصفیه شده است ، حاوی حداقل پروتئین یا چربی است. این به پودر رنگی شفاف و سفید نشان می دهد و نشاسته پخته شده از مشخصات آن با طعم خنثی ، وضوح خوب ، استحکام بالا است.

نشاسته سیب زمینی حاوی تقریباً 800 ppm فسفات متصل به نشاسته است. این ویسکوزیته را افزایش می دهد و یک ویژگی کمی آنیونی ، درجه حرارت پایین ژلاتیناسیون تقریبا 60 درجه سانتیگراد (140 درجه فارنهایت) ، و قدرت تورم بالا به محلول می بخشد.

این خصوصیات معمولی در مواد غذایی و کاربردهای فنی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

موارد استفاده از سیب زمینی چیست ؟

مشتقات نشاسته در بسیاری از دستور العمل ها مورد استفاده قرار می گیرد ، به عنوان مثال در رشته های نودل ، روکش آجیل ، چیپس ، سوسیس های مختلف  ، نانوایی و سوپ های فوری و سس ها ، در دستور العمل های بدون گلوتن و در غذاهای آسیایی.  شیرینی ، به عنوان مثال کیک اسفنجی ، از آن برای مرطوب نگه داشتن کیک و ایجاد بافت نرم استفاده می شود. همچنین گاهی اوقات در تهیه پنیر رنده شده از پیش بسته بندی شده ، برای کاهش تعریق و اتصال استفاده می شود.

نمونه های دیگر آن فرنی و همچنین در کاربردهای غیرغذایی به عنوان چسب کاغذ دیواری ، برای تکمیل و اندازه گیری پارچه ، در روکش کاغذ و اندازه و همچنین به عنوان چسب در کیسه های کاغذی و نوار صمغ استفاده می شود.

نکات تغذیه ای

دقیقا چیست؟ بسیار خوب ، اول بگذارید درباره آنچه نشاسته است صحبت کنیم. نشاسته یک ماده سفید بی بو ، بی مزه و نرم است که توسط همه گیاهان سبز ساخته می شود. نشاسته ای است که در سیب زمینی ها یافت می شود و محصول گیاه سیب زمینی است. گیاه سیب زمینی غده های خوراکی را که بیشتر به عنوان سیب زمینی شناخته می شوند ، تولید می کند.

آیا سیب زمینی یک دانه است؟ خیر ، قطعاً یک دانه نیست. به عنوان یک سبزی است ، حاوی انواع زیادی از مواد مغذی از جمله پتاسیم ، کلسیم ، آهن ، منیزیم ، فسفر ، روی ، مس ، ویتامین C و ویتامین های گروه B است. بنابراین  که نشاسته آن نیز سرشار از برخی یا همه این مواد مغذی است ، اما متأسفانه همانطور که می خواهید ببینید ، ادعای نشاسته  به ادعای شهرت قطعاً محتوای ویتامین و مواد معدنی آن نیست.

یک قاشق غذاخوری نشاسته حاوی حدود

40 کالری
10 گرم کربوهیدرات
0 گرم پروتئین
0 گرم چربی
0 گرم فیبر

نشاسته باکتریهای خوب را تقویت می کند

به عنوان یک نشاسته مقاوم ، نشاسته  به عنوان یک ماده پرو بیوتیک در بدن عمل می کند ، به این معنی که در واقع از باکتری های خوب روده شما تغذیه می کند. تحقیقات نشان می دهد که اثرات مفید نشاسته های مقاوم در دستگاه گوارش احتمالاً نتیجه اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه مفید است که توسط تخمیر باکتریایی در روده بزرگ تولید می شود.

شما از وب سایت ما میتوانید خرید نشاسته سیب زمینی را انجام دهید.

نشاسته سیب زمینی در انواع خوراکی ، صنعتی و پرژل در ایران و جهان تولید میشود.

نشاسته پرژل سیب زمینی در صنعت چسب سازی استفاده میشود که با آب سرد واکنش نشان می دهد

نحوه خرید و پرسش قیمت نشاسته سیب زمینی

شماره تماس ما :

021-22516860

09121399934